Wyszukiwarka
Polecane
Star Wars: Armada
Cena:179.90

Wybierz frakcję:
Sonda

51. Stan: Master Set - Zgliszcza

51. Stan: Master Set - Zgliszcza
51. Stan: Master Set - Zgliszcza
  • 51. Stan: Master Set - Zgliszcza
  • 51. Stan: Master Set - Zgliszcza
  • 51. Stan: Master Set - Zgliszcza
  • 51. Stan: Master Set - Zgliszcza
Cena:31.90
Czas wysyłki: 24
Towar niedostępny
51. Stan: Master Set - Zgliszcza - Cechy
Cechy
Czas gry60-90 min.
Wiek14+
Liczba Graczy1-4 graczy
WydaniePL
WydawcaPortal Games
Waga0.100 kg

 

 

Cień dawnej świetności spowija całe miasta Stanów Zjednoczonych. Po horyzont rozciągają się ruiny budynków dawnej cywilizacji. Większość uważa, że wypełnione są tylko kurzem i niebezpieczeństwem. Jednak te spowite radiacją ziemie przemierzają jednostki, które potrafią wycisnąć z nich wiele dobrego. Ten stary magazyn pokryty mchem? Po kilku godzinach doświadczony zbieracz uczyni z niego bezpieczne schronienie z odrobiną żarcia, ciepłych koców i kilku innych cennych rzeczy do przehandlowania. Myślisz, że uda ci się nauczyć od tych szperaczy paru sztuczek i doprowadzić twoją Frakcję do zwycięstwa?

51. Stan: Zgliszcza to pierwsze rozszerzenie do gry 51 Stan: Master Set inspirowane starym dodatkiem o nazwie Ruiny wydanym w 2012. 

Nowy zestaw 50 kart z dodatku Zgliszcza, wprowadza ulubione karty z oryginalnego rozszerzenia, które dodają nową mechanikę do podstawowej wersji gry.

W Zgliszczach nic nie jest stracone, wszystko da się odzyskać - czyli będziecie mogli przeglądać stos kart odrzuconych po najbardziej wartościowe lokacje i ponownie użyć ich w swoim Stanie. Rozszerzenie wprowadza również karty, które mocno wpływają na Ruiny czyniąc grę jeszcze bardziej tematyczną dzięki ruinom zniszczonego świata.

 

Uwaga! To nie jest samodzielna gra! Do rozgrywki wymagana jest podstawowa wersja gry: 51. Stan: Set Master.

 

 

 

 

Zawartość pudełka:

  • 50 kart (63 x 88 mm)
  • instrukcja​

 

 

 

Powiązane:

 

Komentarze

Komentarz
Ocena:
Facebook