Wyszukiwarka
Polecane

Wybierz frakcję:
Sonda

Cardline: Zwierzęta

Gra Karciana <br/> Cardline: Zwierzęta
Gra Karciana
Cardline: Zwierzęta
  • Gra Karciana <br/> Cardline: Zwierzęta
  • Gra Karciana <br/> Cardline: Zwierzęta
  • Gra Karciana <br/> Cardline: Zwierzęta
  • Gra Karciana <br/> Cardline: Zwierzęta
  • Gra Karciana <br/> Cardline: Zwierzęta
Cena:39.99
Czas wysyłki: 24h
Towar niedostępny
Cardline: Zwierzęta - Cechy
Cechy
Czas gryok. 15 min
Wiek7+
Liczba Graczy2-8 graczy
WydaniePL
WydawcaRebel
Waga0.350 kg

 

 

Które zwierzę jest większe, puszczyk czy indyk? A które cięższe - krowa czy rekin? A które dłużej żyje?  Pies czy wieloryb?
Rozdajcie karty i ustalcie czy gracie "na wagę", "na czas życia" czy "na wielkość". Następnie każdy otrzymuje kilka kart, kładąc je przed sobą tak, że widzą tylko nazwę karty, ale nie wartości wymienionych cech.

Teraz na środku stołu kładziecie losowe zwierzę, ale tak, by widzieć wartość wybranej cechy. Każdy z graczy po kolei wybiera jedno ze swoich zwierząt i stara się prawidłowo odgadnąć, czy jest ono większe / cięższe / żyjące dłużej od tego na stole (kładzie je po prawej stronie karty), czy nie (umieszcza swoją kartę po lewej stronie karty na stole). Jeśli jednak się pomyli, gracz odrzuca użytą kartę i ciągnie nową.

Każdy następny gracz musi zdecydować między jakimi kartami umieścić swoje zwierzę - im dalej, tym zadanie trudniejsze, bo jest już coraz więcej kart na stole!

Aby bawić się w Cardline - Zwierzęta, nie musicie znać szczegółowych informacji dotyczących zwierząt, a jedynie  kierować się przeczuciem i własnymi podejrzeniami!

To idealna gra na lekkie popołudnie z rodziną czy znajomymi, a przy tym mająca znaczący walor edukacyjny, będąca świetnym narzędziem do wykorzystania w szkole. 

 

 

Zawartość pudełka:

  • 110 kart w metalowym pudełku
  • instrukcja

 

 

 

 

Komentarze

Komentarz
Ocena:
Facebook